Exteriérové focení:
Fotografování sportu, zvířat, koní. Při tomto focení je hodinová sazba, za tuto cenu dostanete cca 20 ks/ 1hod profesionálně upravených fotografií. Běžně stačí hodina podle náročnosti focení, počtu zvířat a poslušnosti. Focení je potřeba naplánovat s ohledem na počasí. Na focení mám vybraných několik krásných míst v okolí Prahy. Získáte fotografie které budou ozdobou vašeho domova po dlouhá léta.


Fotografování je možné domluvit i mimo Prahu. Pravidelně jezdím do Brna a i na Slovensko.


1000 ,- Kč / hodina

Zaujala Vás některá fotografie na webu? Prostřednictvím této stránky nabízím k prodeji profesionálně zhotovené fotografie - atraktivní dekoraci Vašeho domu, bytu, kanceláře nebo originální dárek pro rodinu a přátele.

Ceník fotoobrazů na plátně

Fotografie je vytištěná na originální malířské plátno, na které se standardně malují obrazy. Fotka je vytištěná velmi kvalitně pomocí profesionální technologie ECO barvami. Digitální fotoobraz je vytištěn speciální technologií na bavlněné malířské plátno velkého formátu. Potištěné plátno je vypnuto na dřevěný klínový rám. Vaše digitální fotografie zpracovaná tímto způsobem působí po zavěšení obrazu v místnosti velmi plasticky a vytváří dojem skutečné malby. Po dohodě je možné tisknout na KAPA desku.


    •    Fotoobraz o velikosti 40 x 60 cm.......................................... 2000 Kč
    •    Fotoobraz o velikosti 50 x 70 cm.......................................... 2300 Kč
    •    Fotoobraz o velikosti 60 x 80 cm.......................................... 2600 Kč
    •    Fotoobraz o velikosti 70 x 90 cm.......................................... 3000 Kč
    •    Fotoobraz o velikosti 80 x 100 cm........................................ 4000 Kč 
    •    Fotoobraz o velikosti 120 x 150 cm...................................... 5000 Kč
  

Způsob dopravy
Fotografie zasílám doporučeně Českou poštou, nebo PPL. Zboží je pečlivě zabalené, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Poštovné cca 110,- Kč.

Sleva
Pří větším odběru fotografii je možná sleva.

Komerční použití snímků
Pro komerční použití snímků v časopisech, knihách, pohlednicích, kalendářích, reklamních materiálech, ve stolních nebo nástěnných firemních kalendářích, mě prosím kontaktujte.

Ateliér
Máte zájem o profesionálně zhotovené fotografie Vás, nebo Vašich dětí v ateliéru nebo v exteriéru, či čtyřnohých mazlíčků (koně, psa, kočku, dravce při lovu, .....)? Potřebujete vyfotografovat váš svatební den, promoci, divadelní přestavení? Obraťte se na mě, zhotovím fotografie dle Vašeho přání.

Výstavy a závody
Ceník z výstav nebo závodů je na vyžádání, ceny jsou liší podle počtu fotek a také vzdálenosti akce od Prahy, základní cena: 60,- Kč/ks.Dárkový poukaz:

Krásný vánoční dárek pro Vaše blízké, darujte radost z fotografií které společně vytvoříme. Hodnotu poukazu si určíte sami (minimální možná částka je 500,- Kč), rovněž je možné obdarovaného uvést na poukaz. Poukaz je platný po celý příští rok, je možné ho využít na jakékoli focení jak v ateliéru, tak exteriéru. Nevztahuje se na služby vizážistky.

 

 


Cestovné mimo Prahu 5,-Kč/km.