Košík

Press

 fotografie naleznete v kalendářích firem,eShopech, na povlečení, propagačních materiálech, letácích a také v kninihách: Andalusian Horses a The History Of The P.R.E. Andalusian Horse, Cyklistické maso v České kotlině, dále publikuji v MF Dnes, časopisech 100+1, Psí kusy, Svět psů, Psí sporty, Koně & hříbata, Fauna, vodácký magazín HYDRO, klubový časopis Siberian Husky Klub ČR, časopis Devítka, iDNES.cz.

My photo can also be found in the book of Andalusian Horses and The History Of The PRE Andalusian Horse, Cyklistické maso v České kotlině, then I publish in a newspaper MF Dnes, magazine 100 + 1, Psí kusy, Svět psů, Psí sporty, Koně & hříbata, Fauna, magazine HYDRO, club magazine Siberian Husky Club Czech Republic, magazine Devítka, iDNES.cz.

neděle 2. listopad 2014

Máte zájem o profesionálně zhotovené fotografie?

Vás, nebo Vašich dětí v ateliéru nebo v exteriéru, či čtyřnohých mazlíčků (koně, psa, kočku, dravce při lovu, .....)? Potřebujete vyfotografovat váš svatební den, promoci, divadelní představení? Obraťte se na mě, zhotovím fotografie dle Vašeho přání.

 

Fotoobrazy na plátně

Krásný dárek pro Vás i Vaše blízké. Fotografie je vytištěná na originální malířské plátno, na které se standardně malují obrazy. Fotka je vytištěná velmi kvalitně pomocí profesionální technologie ECO barvami. Digitální fotografie zpracovaná tímto způsobem, působí po zavěšení obrazu v místnosti velmi plasticky a vytváří dojem skutečné malby.

 

Dárkový poukaz:


Hledáte nevšední dárek pro své blízké, který opravdu potěší? Darujte poukaz na fotografické služby, prostřednictvím kterého darujete radost z fotografií které společně vytvoříme. Fotografie budou zdobit Vaše alba a Váš domov po dlouhá léta. Hodnotu poukazu si určíte sami, na poukazu může být i Vámi zvolený text. Poukaz je platný jeden kalendářní rok, je možné ho využít na jakékoli focení jak v ateliéru, tak exteriéru včetně svatebního focení.

 

Darkovy poukaz AT.jpg